هشتگ‌ روز
 
# داداش_علی_دایی #کی_ روش #نوید_محمدزاده#تتلو
 

علی دایی که یکی از بزرگان فوتبال ایران بوده و سابقه سرمربیگری و کاپیتانی پرسپولیس را در کارنامه داشته، این روزها زبانزد هواداران این تیم محبوب نیست. درچنین شرایطی حسابش را بکنید که محمد دایی برادر او در تازه‌ترین مصاحبه‌اش صحبت‌هایی را انجام داده که اصلا به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامده است. محمد دایی گفته: «این پرسپولیس را با 100‌میلیارد تومان و کشاندن بازیکنان به سمت خودشان دست یک الف بچه هم بدهید، آن را قهرمان می‌کند.» به شما حتما پیشنهاد می‌کنیم هشتگ نام او را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. ببینید پرسپولیسی‌ها به چه شکلی دارند از خجالت داداش علی دایی برمی‌آیند:  
- آقای محمد دایی! اگر امتیاز داداش علی دایی بودن نبود که شما تو این فوتبال اصلا جایگاهی نداشتی!
- ما هنوز یادمون نرفته شما و داداشت یکی از پرمهره‌ترین پرسپولیس‌های تاریخ رو نتونستید قهرمان کنید.
- در جواب علی دایی و محمد دایی فقط باید گفت: علی کریمی
- آقای محمد دایی؛ علی دایی علیه پرسپولیس موضع می‌گیره علیه‌اش میشیم؛ تو که دیگه جای خود داری و کوچکترین احترامی اگر علیه پرسپولیس باشی، برات قایل نمی‌شیم.
- نام: محمد نام خانوادگی: دایی شغل: برادر علی دایی
- محمد دایی! تو اونقدری که داداش علی دایی هستی، خودت نبودی تا الان!
- اینکه محمد دایی چه حرف مسخره‌ای درباره برانکو و پرسپولیس زده، جای خود! من موندم چرا خبرنگارا میرن با این آدم مصاحبه می‌کنن!

کی‌روش نه‌تنها از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا به خاطر عدم دریافت مطالباتش شکایت کرد، بلکه اخیرا در مصاحبه‌ای تندترین حرف‌ها را درباره مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال انجام داده است. اتفاقی که در شبکه‌های اجتماعی به ویژه توییتر هم مورد توجه هواداران فوتبال در ایران قرار گرفته است:  
-10‌سال قبل در چنین ایامی #برانکو از #فدراسیون_فوتبال بابت عدم پرداخت دستمزدش به #فیفا شکایت کرد! حالا عده‌ای کم‌حافظه با استناد به شکایت #کی‌روش به فیفا و فراموشی رفتار مشابه #سرمربی_فعلی_پرسپولیس، کی‌روش را فردی کاسب معرفی می‌کنند!
-900‌هزار دلار به کی‌روش برای قرارداد 6ماهه‌اش بدهکارن؟ کی‌روش که هیچ‌وقت تو این 6ماه ایران نبود و آخرش هم تیم رو حذف کرد.
- در مورد شکایت #کی_روش و حرفاش در مورد تاج حرفی ندارم. فقط به من توضیح بدید منظور از افتخاراتی که کسب شد، چیه؟ آیا دوبار حذف تو آسیا رو هم جزو افتخاراتش می‌دونه؟
- چند وقت بود خبری از دعواها و مصاحبه‌های جنجالی کی‌روش تو فوتبال ایران نبودا! ‌
- کی‌روش پولکی‌ترین مربی تاریخ فوتبال ایران بود.

نوید محمدزاده با انتشار کلیپی از یکی از آهنگ‌های جدید امیر تتلو در پیج اینستاگرامی‌اش جنجالی بزرگ به راه انداخت و واکنش‌های تندوتیزی را موجب شد. صفحه محمدزاده در کوتاه‌زمانی پر شد از کامنت‌های اعتراضی هوادارانش که ابراز علاقه او را به تتلوی جنجالی زیر سوال برده بودند.
نوید محمدزاده خطاب به تتلو نوشته بود: «ماه خوندی، ماه»؛ و همین تک‌جمله باعث شد که هوادارانش در فضای مجازی طوفان به‌پا کنند. ازجمله کاربرانی که انتشار پست حمایتی او را «باورنکردنی» خوانده بودند. یا کاربری که نوشته بود: «نوید عزیز؛ هنرمند عزیز! هرکسی شایسته هنرمند خطاب‌شدن نیست! کار هرکسی ارزش نشردادن نداره! بعد از اون همه گندکاری، نشردادن آهنگ #تتلو و حمایت ازش خیلی عجیب و حتی چندش‌آوره»! برخی نیز این کامنت پرهوادار را بازنشر داده بودند: «متأسفانه نويد محمدزاده رو از دست داديم»!
البته برخی نیز به واکنش‌های منفی کاربران واکنش نشان داده بودند. ازجمله کاربری که نوشت: «این‌که نوید محمدزاده توی اینستاگرام یه پست گذاشته و از امیر تتلو تعریف کرده تعجب نداره! این‌که فکر می‌کنید نوید محمدزاده باید شوپن گوش بده و دشمن تتلو هم باشه، جای تعجب داره»!


 
http://shahrvand-newspaper.ir/News/Main/159104/-هشتگ‌-روز