پرداخت‌نشدن بدهی برانکو، باعث تجمع هواداران پرسپولیس در چند نقطه تهران شده است
 
برانکو، تهران را به هم ریخت!
 
ماجرای پرداخت‌نشدن طلب برانکو بیخ پیدا کرده و این باشگاه هر روز بیشتر به خطر کسر 6 امتیاز در ابتدای فصل جدید به خاطر این بدهی نزدیک‌تر می‌شود. با اینکه تا قبل از این طلب برانکو 700‌هزار دلار عنوان می‌شد، دیروز سرپرست این باشگاه در جمع هواداران صحبت از بدهی 1.5‌میلیون یورویی کرد؛ مبلغی که با قیمت فعلی ارز حدود 50‌میلیارد تومان تخمین زده می‌شود
 

خطر بیخِ گوش باشگاه پرسپولیس است و هواداران این تیم هم حسابی از دست مدیریت باشگاه به خاطر پرداخت‌نشدن مطالبات برانکو شاکی هستند.
ماجرای پرداخت‌نشدن طلب برانکو بیخ پیدا کرده و این باشگاه هر روز بیشتر به خطر کسر 6 امتیاز در ابتدای فصل جدید به خاطر این بدهی نزدیک‌تر می‌شود. با اینکه تا قبل از این طلب برانکو 700‌هزار دلار عنوان می‌شد، دیروز سرپرست این باشگاه در جمع هواداران صحبت از بدهی 1.5‌میلیون یورویی کرد؛ مبلغی که با قیمت فعلی ارز حدود 50‌میلیارد تومان تخمین زده می‌شود.
ناتوانی باشگاه در پرداخت این بدهی سنگین باعث شد تا دیروز حدود 100 هوادار تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به وضع این باشگاه مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. این هواداران علیه سرپرست باشگاه شعار سر دادند و جالب اینکه وزیر ورزش را استقلالی دانستند! البته که آنها از جدایی تعدادی از بازیکنان پرسپولیس هم شاکی هستند و معتقدند نباید باشگاه اجازه جدایی به شجاع خلیل‌زاده و بشار رسن بدهد.
ساعاتی بعد این تجمع به مقابل درِ باشگاه کشیده شد. کار به جایی رسید که صدای همسایه‌های ساختمان باشگاه پرسپولیس هم درآمد، اما هواداران خشمگین دست‌بردار نبودند. در این هنگام رضا یلوه، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس برای توضیح به هواداران به بیرون از دفتر باشگاه آمد و به هواداران اعلام کرد بخشی از پول برانکو واریز شده‌ است،‌ اما هواداران معترض پرسپولیس شعار دروغگو سر دادند و معتقد بودند باشگاه تنها وعده‌های دروغ می‌دهد. هواداران معترض پرسپولیس با خبرنگاران نیز درگیر شده و به دوربین‌های تلویزیونی حمله کردند.
در نهایت رسول پناه، سرپرست باشگاه مجبور شد در جمع هواداران حاضر شود و برای آنها توضیحاتی ارایه دهد. رسول پناه خطاب به هواداران گفت: «الان یک‌میلیون یورو از مطالبات برانکو آماده است و من حاضرم چند تن از هواداران به نمایندگی از شما به باشگاه بیایند تا مدارک آن را نشان دهم.»
او در مورد بحث جدایی بشار رسن عنوان کرد: «بشار رسن با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند برود. ما از باشگاه قطری هم برای مذاکره با او شکایت می‌کنیم. طبق تعهدی که به بشار رسن داده بودیم، باید تا بیستم مهر به حسابش پول می‌ریختیم که این کار را هم کردیم. رسیدِ آن هم در باشگاه موجود است. یک 20‌هزار دلار و یک 100‌هزار دلار به حساب این بازیکن ریختیم. بشار به باشگاه نمی‌آمد ولی من زنگ زدم و به خاطر من آمد. شب گذشته سیدجلال حسینی و انصاری هم درجلسه بودند. به بشار گفتم اگر هم بخواهی، نمی‌توانی بروی.» نیروی انتظامی هواداران پرسپولیس را بعد از دوساعت متفرق کرد تا ماجرای جنجالی صبح چهارشنبه به پایان برسد. البته که طلب سنگین برانکو همچنان دامن باشگاه پرسپولیس را گرفته است.


 
http://shahrvand-newspaper.ir/News/Main/192195/برانکو،-تهران-را-به-هم-ریخت!