شماره ۲۴۳۹ | ۱۴۰۰ سه شنبه ۲۱ دي
صفحه را ببند
باد و باران در راه تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی چهار روز آینده آسمان تهران، آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در پاره‌ای از نقاط استان، بارش پراکنده و گاهی وزش باد و در نواحی پرتردد و صنعتی همراه با غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود. بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی روز آینده آسمانی قسمتی ابری تا نیمه‌ابری و در نواحی پرتردد و صنعتی همراه با غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.
امروز با نفوذ زبانه‌ای از یک سامانه بارشی، در بعضی ساعات آسمانی ابری همراه با مه رقیق و در پاره‌ای نقاط غربی و شمالی استان بارش پراکنده و گاهی وزش باد مورد انتظار است. برای چهارشنبه (۲۲دی‌ماه) آسمان قسمتی ابری همراه با وزش باد و بهبود نسبی کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.
از پنجشنبه (۲۳دی‌ماه) با نفوذ سامانه بارشی به استان افزایش ابر و از اواخر پنجشنبه (۲۳دی‌ماه) تا اوایل هفته آینده در بعضی ساعت‌ها بارش باران در بخش‌های جنوبی و مرکزی، بارش باران و برف در نواحی شمالی و بارش برف و کولاک در ارتفاعات مورد انتظار است. آسمان تهران امروز نیمه‌ابری تا ابری و غبارمحلی وگاهی مه‌رقیق و بارش پراکنده با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و چهارشنبه (۲۲ دی‌ماه) قسمتی ابری در صبح مه‌رقیق و در اواسط روز وزش باد و در نیمه شب ابری با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهد شد.

تعداد بازدید :  288